pl en

Web Developer/ Webmaster - praca zdalna

Zadania:
  • Tworzenie szablonów HTML5 z dostarczonego projektu PSD
  • Wdrażanie szablonu pod system CMS (podstawowe zadania)
  • Uzupełnianie i redagowanie treści stron www
  • Wprowadzanie drobnych poprawek w html i treści stron www

Wymagania:
  • Umiejętność tworzenia szablonów z użyciem HTML5, CSS, javascript, jquery
  • Przygotowanie szablonów zgodnych dla wszystkich przeglądarek:
    Opera, IE 6.0 - 10.0, Firefox 2-4, Safari, Chrome, oraz urządzenia mobilne
  • Mile widziana podstawowa znajomość php i mysql, na potrzeby tworzenia formularzy www

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • praca zdalna na umowę zlecenie (możliwość zatrudnienia na pełny etat)

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV na adres praca@netcoding.pl

Format tematu maila: [imie i nazwisko] WEB DEVELOPER.

Prosimy o dopisanie do nadsyłanych dokumentów noty: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883".