#ST(polski) #ST(angielski)

Pozycjonowanie


Obecnie 90% użytkowników szukając informacji korzysta z wyszukiwarek takich jak Google, Onet, Wp itp. Chcesz, aby Twoja firma została zauważona? Musisz zajmować najwyższe pozycje i my Ci w tym pomożemy!

Pamiętaj - niepozycjonowane strony www tracą swoją wartość i są bezużyteczne. Klient nie może ich odnaleźć w sieci, a pieniądze wydane na zaprojektowanie serwisu przepadają. Dlatego zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron www.

Każda wykonana przez nas strona internetowa jest optymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Nasze doświadczenie i umiejętności gwarantują możliwie najwyższą pozycję na wybrane przez klienta słowo kluczowe związane z jego branżą. Pozycjonowanie jest nastawione w szczególności na wyszukiwarkę Google.

Kilka lat doświadczenia pozwoliło opracować autorską metodę pozycjonowania stron www, która jest skuteczna. Pozycjonując stronę za naszym pośrednictwem otrzymujesz możliwość pozycjonowania pakietu około 15 fraz, zamiast pojedynczej frazy. Taka metoda jest bardziej skuteczna i efektywna. Jesli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem - zapraszamy do kontaktu.

AUTORSKI SYSTEM POZYCJONOWANIA

Social media, efektywna promocja


Kluczem do sukcesu promocyjnego Twojego serwisu www jest pojawienie
się w szeroko rozumianym świecie portali społecznościowym - Social Media!
W obecnych czasach wielkie znaczenie ma prezentacja firmy w popularnych portalach społecznościowych jakimi są niewątpliwie: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, etc. Panuje powiedzenie że jeżeli nie ma Cię na Facebooku to nie istniejesz! I coś w tym jest... wzrost popularności naszej strony firmowej po pojawieniu się na Facebooku wzrósł o 40% - czyli naprawdę warto...

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chciałyby zbudować swój wizerunek w portalach społecznościowych. Możemy przygotować oprawę graficzną konta, skonfigurować je, jak również je pieczołowicie administrować.

Dodatkowo możemy przygotować dedykowaną kampanię promocyjną Twojego serwisu www, wykorzystując do tego popularną formę reklamy, którą jest Google AdWords. Zarejestrujemy dla Ciebie usługę, skonfigurujemy ją tak,
by była skuteczna i trafiała do określonej grupy ludzi. Będziemy monitorować
jej przebieg i raportować na bieżąco, na jakie słowa kluczowe reklama będzie pojawiać się w Internecie i w jakiej ilości. 


SKUTECZNA PROMOCJA STRON WWW

+48 508 682 982
biuro@netcoding.pl

Masz pytania? Napisz do nas!

Gabex.eu MMpromocja.pl Hesperus.tirmet.pl kando plus Hotelchrobry.eu Pckomputer.com.pl Miedzyrzecka.pl Kotpol.pl Paese.pl Mazda.lublin.pl Abra-fed.pl Baza Hurtowni Notatkuje.pl Kema.biz Jobfashion.pl Prostudent.pl Studio Krajobrazu Sklep.elmad.eu UnikalneCiuchy.pl Kwasny.biz Zlobek.baksio.pl MKnamioty.pl Uslugi.golawscy.pl Mont-san.pl MMdiettyk.pl Centrum panelowe Urlopbezbarier.pl IntrexCarParts.ie OWSB.pl Baza Hurtowni Bialpak.pl Golawscy.pl Pharmrep-group.pl Rob-bud.eu Tirmet.pl Lakiernik Manie Okna-podlasie.pl SWIATLONET Wiedza szansą na lepszą przyszłość